Platební karta
pro cestování s Dopravním podnikem Ostrava

Vítejte !

Přehled jednotlivých jízdenek
Přehled dlouhodobých jízdenek
Nákupy dlouhodobých jízdenek

Vítejte v dopravním portálu platebních karet používaných v ODIS

Oznámení provozovatele

Vážení uživatelé portálu Platební karta,

chystáme pro Vás přechod na novou generaci e-shopu. Z tohoto důvodu bude provoz portálu Platební karta přerušen od čtvrtku 27. 2. 2020 od 12:00 hod. do pondělí 2. 3. 2020 do 9:00 hod.

Děkujeme za pochopení.

Zúčtování jednotlivých jízd je prováděno v rámci tzv. dopravního dne, kterým je časové rozmezí od 03:00 hodin prvního dne do 02:59 hodin následujícího dne. Pro platby jednotlivých jízd nejsou uchovávány Vaše osobní údaje ani číslo Vaší registrované bankovní karty. Informace o jízdách při použití Vaší bankovní karty bude možné zobrazit nejpozději do 48 hodin od použití karty ve vozidle.

Pro nákup dlouhodobé časové jízdenky k bankovní kartě je nutná rozšířená registrace včetně nahrání Vaší fotografie.

Ve vozidlech je odbavení na dlouhodobou jízdenku zakoupenou k platební kartě garantováno nejdříve po 1 hodině od okamžiku nákupu.

Z důvodu bezpečnosti není systémem evidováno číslo Vaší bankovní karty. Jako částečný identifikátor slouží prvních 6 a poslední 4 číslice Vaší bankovní karty. Tento identifikátor bude zobrazen po použití Vaší karty ve vozidle dopravce a následném potvrzení a schválení tohoto použití bankou.

Při nastavení BPK na Portálu je automaticky zadán profil, a to občanský nepřenosný s maximální platností do uvedené doby expirace BPK. V případě držitele BPK, který má nárok na slevový profil, je nutné, aby držitel navštívil přepážku, kde mu bude provedena změna profilu, a to po předložení dokladů prokazující nárok na slevový profil. Tato změna bude zpoplatněna dle platného ceníku operací pro ODISku a bezkontaktní platební kartu (BPK).

Provozovatelem portálu je Koordinátor ODIS s.r.o., se sídlem: Na Hradbách 1440/16, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 64613895.

Registrace


:
:
:
 
Po kliknutí na tlačítko Potvrdit budete přesměrováni na platební bránu ČSOB, kde provedete (kvůli ověření Vaší karty) platbu jedné koruny, ale tato jedna koruna Vám nebude z účtu stržena.

Pokud ověření Vaší karty proběhne v pořádku, bude Vám na zadanou emailovou adresu zaslán aktivační email.